Karaman Hayvancılık ve Damızlık Hayvan Yetiştiriciliği

Karaman Grup bünyesinde olan karaman hayvancılık Kırklareli Pınarhisar’da 600 dönüme kurulu küçükbaş/büyükbaş hayvan ve damızlık yetiştiriçiliği olmak üzere ;

Hayvancılık sektöründe mümkün olan en gelişmiş teknolojik sistemleri işimize adapte ederek yüksek verimlilikte düşük maliyetli süt ve süt ürünlerinin halkımıza ulaşmasını sağlamak,

Türkiye’nin ihtiyacı olan, genetik açıdan verimliliği yüksek küçükbaş ve büyükbaş hayvan ırkının yetişmesine ve ülke geneline yayılmasına katkı sağlamak hedeflerimiz arasındadır.

Medya ve Televizyonlarda Karaman Grup

Karaman Grup ,  Tekstil Sektörüne  1979 yılından beri hizmet vemekte olan şirketimiz , Ortadoğğu ve Asyadan dokuma kumaş italati gerçekleştiren büyüme stratejilerini sürdürüyor.  Tunus , Cezayir , İran  ve Süriye'ye ihracat gerçekleştiren şirketimizin , Hayvancılık sektöründede yatırımları bulunuyor.

Kumaş dünyasındaki değişen trendleri ve gelişen fonksiyonları yakından izleyen ve araştıran Karaman Tekstil her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştiren ve seçenekleri arttıran bir firmadır. Kendi içindeki çalışmaları personeliyle beraber keyifli bir görselliğe dönüştüren Karaman Tekstil bu keyfi ve birikimini siz değerli müşterileriyle paylaşıyor. Bu yakın ilişki günün yükselen eğilimlerini, tüketici istekleriyle birleştirme konusunda Karaman Tekstil’e önemli kazanımlar sağlıyor.

Devamını oku